15. listopadu 2015

Toník ~ osmiměsíční

Včera Toník oslavil osm měsíců s námi. Je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo, ale to zná asi každý rodič. Mám velkou radost z toho, jaký je, jak se vyvíjí a jak nás skvěle doplnil a doplňuje.

Své včerejší osmiměsíčniny oslavil zdoláním první překážky, tedy spíš "překážky". Nová oblíbená zábava od včerejška tak je prolízání židlí, což je skvělé, protože u toho vydrží vždycky celkem dlouho ponořený do aktivity a já mám díky tomu zase o trochu víc času na psaní/práci/jídlo/atp.
Dnes začínáme devátý měsíc s Toníkem a já se na něj moc těším a jsem zvědavá. Toník za týden a půl svého plazení tuto dovednost značně vylepšil a zrychlil. Občas si vyleze i na kolínka (ale ne moc často). Pořád by chtěl stát, spouští se z gauče do stoje a ťape pak okolo gauče. Což je teda podle všeho dost špatně a já se mu to snažím vysvětlit. :D (ale stejně mu tu radost jednou za čas dopřejeme) Těším se, až si sedne a já přezbrojím na sportovní korbičku, těším se na první gesta, atd. atd. Uvidíme, co z toho zvládne v dnes započatém devátém měsíci a na co si ještě počkáme.

A takové to bylo minimiminko. Všechno nejlepší Toní! Na oslavu si dáme Toníka pózujícího na fotkách s Nekorektním.

Táta a Toník (10 dní).

Táta a Toník (3 měsíce).

Táta a Toník (4 a půl měsíce).

Táta a Toník (5 a půl měsíce).

Táta a Toník (7 a půl měsíce).

Táta a Toník (8 měsíců).

Žádné komentáře:

Okomentovat