22. ledna 2016

inspirace ~ první narozeninová

Dnes výjimečně přidávám na blog i druhý příspěvek. Blíží se Toníkovy první narozeniny a už tak dva týdny začínám přemýšlet o oslavě. Rodí se mi v hlavě pomalinku nějaké nápady a inspirace. Už jsem si vymyslela téma - V OBLACÍCH. Jak se Vám to líbí?


Such cute Balloons to go with his theme! Airplanes in Red, White and Blue! Got them in the mail and, while I haven't blown them up yet, they look wonderful! Can't wait to see them in action!:

Airplane and clouds paper Garland - custom colors available - great for Disney Planes party!:

Perfect cake -- with a rainbow instead of a plane?:

POPIS KOLEKCE: Kolekce First Light (První světlo) si Vás získá svou nádhernou barevností a trendovými vzory. Zadívejte se na ni a svět se Vám bude:

Baby boy chevron suspenders  Any color bowtie.  by LittleGrayandCo:

Clouds handprinted organic baby leggings by OncleHope on Etsy, $25.00:

Paper clouds above desks~   Nik this would be a cute baby shower gift with quilt or diaper cake:

This sky jello is quick to put together and makes a SUPER FUN dessert! It's great for parties, but easy enough that you could make it on a weeknight!:

Inspiraci zatím sbírám a dávám dohromady na svém Pinterestu v tomto boardu, tak klidně koukněte a sledujte. Už se na tu slávu moc těším!

2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Já jsem teď zkoumala, jaký narozeninový dort upéct... A to je teprve oříšek, vyhrává ovocnou jogurtovy a navrch na ozdobu marcipanove postavičky;-)

    OdpovědětVymazat