17. února 2016

poprvé ~ Toník chodec

15.2. - den po svých jedenáctiměsíčninách - Toník udělal první krůčky. Hráli jsme si u velkého zrcadla v chodbě a Toník se "rozešel" ke svému odrazu. Ťap ťap a bylo. Přiznám se, že jsem si prvně nebyla jistá, jestli je to opravdu "ono", ale pak to zopakoval a pak znovu a pak ještě jednou Nekorektnímu, když se vrátil z práce. 

Předevčírem a včera jsem žádné video neudělala, jelikož jsem u toho byla buď sama nebo byl Toník nahatý, to by se asi nehodilo. :) Nicméně včera večer už pár krůčku předvedl i na Jonáškově oslavě narozenin - bosky, ale v plence, super! A při odchodu z oslavy dokonce zase, a to i navlečený na ven, na nohou ponožky.

Večer jsme pak s Nekorektním natočili tohle video. Vím, kvalita není nejlepší, ale zachycené momenty jsou vážně krásné. Mám obrovskou radost, že Toník ťapká! Pokud bude brzy chodit, hodně nám to pomůže v situaci, kdy nám v srpnu další miminko přibude ;) (Jo a dnes už zvládl ujít k zrcadlu sám asi metr, cca sedm krůčků po sobě, juhů! Tak musím tohle video rychle pustit do světa, než "zastará"...)

Tak tady ho máte ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat