4. března 2016

inspirace ~ druhá narozeninová

Už se mi začínají kupit nějaké propriety na ten slavný den. 

Co se výzdoby týče, zatím mám:

mráčkovou Girlandu na zavěšení (od Ric Pic)modré a průsvitné balónky s mráčky3x2 prostírání s mráčky a proužkyzapichovátka do pohoštění s letadly a mráčky (kam možná něco vepíšu nebo natisknu, třeba jedničky?)Dále mám v plánu vyrobit letadýlka z dřevěných kolíčků a mráčky z vaty. Pomocí špejlí je pak připevním na dort.

K Toníkovu outfitu zatím mám korunku pro oslavence (od Ric Pic)V plánu dále mám koupit obyčejné jednobarevné body nebo triko a vyrobit a našít na něj nějakou pěknou narozeninovou aplikaci - možná jedničku nebo motýlka a kšandy anebo něco s "oblačnou" tématikou.

Pro pohoštění plánuji udělat dort inspirovaný Madame Coquette pro Toníka (asi bude teda celý banánový namísto jahod), pro ostatní bude jogurtový dort s lesním ovocem od Kolbaby. Určitě chci vyrobit pro všechny takovéto "oblačné pohárky" z želatiny a šlehačky.Další dobroty zatím promýšlím.

No a co se týče zábavy, tak jsem neodolala těmto pilotím rekvizitám na focení :DPodle Nekorektního jsem s tímto už trochu přestřelila, věřím ale, že se všichni pobavíme a Toník bude mít pěkné (bláznivé) fotovzpomínky. :)

Oslava je už za 9 dní, tak třeba do té doby stihnu ještě jeden update, jinak čekejte až report z té velké slávy!

Žádné komentáře:

Okomentovat