30. března 2016

inspirace ~ fotoprojekt pro první rok života

Už od doby, co jsem něco takového vytvářela v těhotenství, jsem věděla, že bych ráda zaznamenávala, jak Toník roste a jak se mění. Fotografka teda moc nejsem a nemám na to ani ten správný "stroj", fotím prostě na mobil, vystavovat to nikde neplánuji a jako vzpomínky pro nás a pro rodinu a pro Toníka to snad postačuje.

Jako klíčové beru to, že jsem si našla vhodný nápad a že se tomu pravidelně věnuji. Pokud si plánujete pro své děti vymyslet něco podobného, kopce inspirace najdete opět na Pinterestu. Zkuste třeba kouknout TADY. Nikdy není pozdě začít a budete mít opravdu krásné vzpomínky!

Pro Toníka jsem vybrala focení v koši na prádlo na velkém papíru, kam zaznamenáme některé milníky. Pro naši malou, co se narodí v srpnu, a taky pro Toníka do budoucna (druhý a třetí rok) hledám momentálně novou inspiraci. Když byste o nějaké krásné věděli, podělte se v diskuzi. (Nejen já) bych byla moc ráda.

Jak nám Toníček rostl v prvním roce života?6 komentářů:

 1. takhle krásné jsem to u Matyho neměla :)

  OdpovědětVymazat
 2. a překrásný overálky, kam na ně chodíš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo no většinou náhoda, poděděné, apod. Ale určitě mohu doporučit Ric Pic (hledej např. na FB), odtud máme ten z poslední fotky.

   Vymazat