28. dubna 2016

inspirace ~ novorozenecká plenková výbava

Minulý týden proběhl Týden opravdových plen, o kterém jsem psala TU. Pro nás tedy skvělá příležitost nakoupit nějaké novorozenecké svrchní a kalhotovky pro malou. U Toníka jsme měli mini kalhotovek cca 6 + 4 novorozenecké svrchní, k tomu asi 3 novorozenecké AIO, které jsem také chtěla vyzkoušet. Kalhotovky jsme používali na noc a později na ven a tento systém máme zaběhnutý doteď. Jen do AIO jsme se moc nezamilovali.

Pro Toníka jsem nakoupila vše bazárkové, celkově mě novorozenecká výbava vyšla na nějakých 2 100 a celou jsem ji pak za asi 1 700 prodala dál. Pro malou jsem toho nakoupila po zkušenosti méně, ale zato nové, protože už vím, že až ze všeho vyroste, můžu to zase poslat dál, a to opět jen s minimální ztrátou.

Tak tady je naše nová výbava:


Horní řada:

Novorozenecké svrchní Petit Lulu - vzory Lišky a Lístky (272 Kč za jedny)
Novorozenecké svrchní Katyv Baby - vzor Včelky (272 Kč)

Chtěla jsem vyzkoušet nějaké nové značky. Od Petit Lulu ještě nic nemáme a jsem zvědavá na ty flísové lemy. Katyv Baby jsem vybrala, protože máme v oblibě jejich kalhotovky a jsou to údajně jedny z větších svrchních.

Prostřední řada:

Novorozenecká plenka Katyv Baby - vzor Hvězdičky (287 Kč)
Novorozenecká chobotová plenka Unuo bílá (199 Kč)
Motýlek S na suchý zip Joli Petit malinový (318 Kč)
Novorozenecká plenka Petit Lulu - vzor Mráčky na modré (299 Kč)

Motýlka máme už velkého nočního a je prostě perfektní, tak toho jsem měla pro malou v plánu pořídit určitě. Zbytek jsem vybrala jako všehochuť různých značek a typů. Jsem zvědavá hlavně na chobotku od Unuo.

Dolní řada:

Svrchní kalhotky Petit Lulu - vzor Rybky (327 Kč)
Svrchní kalhotky Unuo - vzor Hisptr buldog (263 Kč)

Nakonec jsem usoudila, že než brát více mini svrchních, vezmu radši nějaké jednovelikostní, které bude moci používat i Toník a i na malé miminko půjdou, když se zmenší patentkami.

Tak a to je vše, k tomu máme doma nějaké vkladačky a hlavně klasické čtvercové pleny a na další období pak plenky a svrchní po Toníčkovi. Koho by Toníkova dosavadní výbava zajímala, psala jsem o ní TADY.

Žádné komentáře:

Okomentovat