19. dubna 2016

inspirace ~ Týden opravdových plen

Tento týden (18. - 24.4.2016) probíhá tzv. Týden opravdových plen. To znamená, že po celé republice (ale akce je zároveň celosvětová) můžete narazit na kurzy, přednášky, besedy, soutěže, "osahávárny" plenek a především slevy týkající se látkových plen. Na tuto každoročně se opakující velkou událost se těší látkařky i několik měsíců a také já jsem včera dala do kupy seznam a objednala si rozšíření / doplnění naší výbavičky pro malou.

Všechny informace o TOPu včetně seznamu akcí a obchodů a eshopů nabízejících výrazné slevy najdete ZDE. Za sebe opravdu doporučuji TOP neprošvihnout. Pokud dáváte dohromady výbavičku, je to skvělá příležitost, kdy většinu objednat a výrazně tak ušetřit. Pokud s myšlenkou látkových plen zatím jen koketujete, je to super šance na levné pořízení nějaké plenky na zkoušku.

(Zdroj obrázku: http://www.tydenopravdovychplen.cz/)

Kdo z Vás má v látkových plenkách zatím akorát tak hokej (nejste sami!), doporučuji k přečtení svůj dřívější post o naší výbavě TADY. Kdo z Vás o látkových plenkách slyší prvně, zkuste si přečíst můj dřívější příspěvek TADY.

S Toníkem jsme TOP využili jen částečně, protože se narodil v březnu. Všechny informace stejně jako základ výbavy jsem proto potřebovala mít dříve. O to víc jsem se teď těšila a pro miminko jsem před TOPem nic plenkového nepořizovala. Až budu mít svou objednávku doma, určitě se pochlubím i zde na blogu a popíšu, co konkrétně a proč jsem pro malé miminko objednala a co už doma máme.

Žádné komentáře:

Okomentovat