12. května 2016

blog ~ nominace na MAMAblog roku 2016Je to skoro k neuvěření, ale právě jsem se dozvěděla, že můj blog Mateřská povolená byl nominován do soutěže MAMAblog roku 2016. Mám ohromnou radost už jen z toho, že tam visím společně s několika mými "mamablogerskými" vzory. Fakt díky!

A teď ta dobrá zpráva pro Vás. ;) Když budete v anketě hlasovat - můžete poslat jeden hlas jednou denně - a usměje se na Vás štěstí, denně můžete získat nějakou super výhru. Na možné výhry pro hlasující koukněte SEM. Každý den se hraje o něco jiného, vždy je to uveřejněné na hlavní stránce soutěže a taky na Facebookové události MAMAblog roku 2016, kterou doporučuji sledovat.

Každý den můžete dát hlas jednomu blogu z kategorie Lifestyle (moje kategorie) a v kategorii Extra. Pokud chcete hlasovat jen v jedné kategorii, do druhé můžete napsat třeba "X" nebo "nehlasuji" a hlas je také platný.

Budu neskutečně ráda, když pro mě budete hlasovat, ale nedělám si iluze, že bych se v takové konkurenci mohla umístit. I tak za všechny hlasy děkuji a moc si jich vážím! Soutěž běží do 1.6.2016.

(klik a do kategorie Lifestyle napište "Mateřská povolená")Žádné komentáře:

Okomentovat