30. května 2016

inspirace ~ Sew-along webu Steh za stehem

Možná víte, že mezi mé nové (a stále ještě nevybroušené) dovednosti patří také šití na stroji. V prosinci jsem absolvovala skvělý kurz šití na stroji pro začátečníky v BRNO ŠIJE, o kterém jsem Vám pak referovala v článku, který si můžete připomenout TADY. (No - pointa je, že to bylo boží a doporučuji všemi deseti!)

V lednu jsem si pak tamtéž dala kurz pro mírně pokročilé a v únoru intenzivní kurz Šijeme dětem. Momentálně se nacházím ve fázi, kdy si potřebuji opravdu prakticky něco odšít, takže i když je čím dál tím náročnější si na to najít čas, sem tam něco ušiju. Svými výtvory se chlubím také na Facebooku Mateřské povolené, takže pokud sledujete, tak Vám to jen tak neunikne. Zatím šiju především pro Toníka a pro maličkou, ale už cítím, že je na čase spíchnout zase něco pro sebe.

Na web Steh za stehem jsem narazila úplnou náhodou snad přes reklamu na Facebooku. A jsem tomu nesmírně ráda! Web je relativně nový a už teď je nabitý zajímavými články o šití. To, s čím ale holky přišly teď, je úplně špičková motivační aktivita, o kterou se s Vámi nemůžu nepodělit.

Jedná se o tzv. Sew-along neboli společné šití. Ideální to záležitost pro začátečníky, věčné začátečníky a mírně pokročilé, pro všechny z nás, co máme problém s tím, vyšetřit si čas a konečně k tomu šití sednout. Budou se společně krok po kroku šít šaty, tak neváhejte a přidejte se, já do toho jdu!Všechny důležité informace najdete TADY. Zjistíte, o co vůbec jde, co to obnáší, kde sehnat střih a jakou si koupit látku. Super také je, že na webu funguje i svého druhu poradna, a když si nejste čímkoliv jistí, holky Vám tu vstřícně poradí. Dnes navíc vyšel další článek s informacemi ZDE, tak mě to motivovalo Vám o tom napsat. Doporučuji sledovat jejich Facebook a doufám, že se taky přidáte. Já už se moc těším (a jdu se zatím kochat po e-shopech a lovit vhodnou látku).

Žádné komentáře:

Okomentovat