26. července 2016

mimi móda ~ vzpomínková potřetí

Navazuji na svůj druhý příspěvek o naší oblíbené mimi módě. Opět jsem vyřadila kousky, které Toník nosil tak odhadem od 6 měsíců do roka, a na ty nejmilovanější dnes zavzpomínám.Tak tahle tři bodýčka byla úplně nej. Body s vestičkou a motýlkem jsem pořídila na bazárku Modrého koníka a bylo opravdu hypersladké. Toník v něm byl fešák a gentleman a vždy si vysloužil hodně pozornosti. Body s pohádkovým lišákem byla moje specialitka, je to opět jedna z věcí, které asi normálně člověk pořizuje spíše pro holčičku, já jsem ale nemohla odolat. Jako jeden z mála kousků je pořízen nový resp. v outletu Lindexu. Černé body Bloodsucker bylo půjčené od rodiny ze Zámrsku a bylo prostě špičkové. Jediná škoda byla, že mělo krátký rukáv a to se u nás trochu minulo s ročním obdobím, takže bylo nakonec využité míň, než mohlo.

Toník ležící 5 měsíců

Toník 6 měsíců s Nekorektním na Chillibraní

Toník 6 měsíců

Toník papač 7 měsíců

Toník koukač 7,5 měsíce

Toník s Jonáškem 10 měsíců

Toník stáč 11 měsíců


Trička s dlouhým rukávem koupená na bazárku pobrne.cz. V kompletu byla tři, ještě tmavě modré, ale to nebylo tak pěkné jako tato dvě. Proužek i medvědy jsem prostě zbožňovala.

Toník 6,5 měsíce s tátou

Toník 7 měsíců s Jonáškem na mimi józe

Toník 9 měsíců na nočníku

Tonik 10 měsíců papač placiček


Čtyřlístkové pyžámko z outletu Lindexu bylo kupované nové a mělo Toníkovi nejen přinést štěstí, ale i demonstrovat politické preference jeho maminky. :D

Tonik 5 měsíců

Tonik 6 měsíců se strejdou

Tonik 6,5 měsíce na dovolené na Kolelači


Nádherná mikina džínového vzhledu a svetr se sobem, oboje kupované bazárkové, myslím, že na brumla.cz. Svetr mu vydržel dlouho a oba kousky byly můj naprostý TOP!


Tonik necelých 8 měsíců s tatínkem

Tonik 8 měsíců v koši na prádlo

Tonik 8,5 měsíce na cestách

Tonik 1 rok nespokojen na zimní Stezce v oblacíchTyhle dvoje kalhoty pochází z celkem velké hromádky oblečení, které má Toník po tatínkovi. Ano správně, po TATÍNKOVI. Není to roztomilé? Čest mé paní tchyni, že takovéto kousky zvládla uchovat po tak dlouhou dobu v tak pěkném stavu.


Tonik 7 měsíců v Mýtě

Tonik 8,5 měsíce spinkač

A TADY JEDEN BONUS PRO POROVNÁNÍ: Nekorektní cca 11 měsíců?

Tonik 9,5 měsíce s babičkouMiluju punčochy. Toník má (či v té době měl) opravdu hodně punčošek. Líbí se mi hlavně (jedno)barevné, a to i pro kluka - červené, hořčicové, fialové.. S ťapičkami i bez ťapiček. Punčochy jsou prostě super věc hlavně pro pobyt doma a přes látkovky teda. Tyto dvoje byly absolutně nejoblíbenější, oboje z bazárku, už nevím z jakého, ale asi z brumla.cz nebo z www.klaudincinkoutek.cz, mám je na spoustě fotek, tak aspoň ochutnávka.


 Tonik 6,5 měsíce a selfie s maminkou

Tonik 7,5 měsíce papč

Tonik 7,5 měsíce klekač

Tonik 8 měsíců hrátky s polštářem a botou

Tonik 9 měsíců hrátky s Anežkou

Tonik skoro 10 měsíců nešťastný stoupač

Tonik 11 měsíců ničitel pravidelného foceníA na závěr: čepička, ve které Toník vypadal jako pilot nebo oldschool řidič. Chupaná, heboučká, na zavazování, přes uši - prostě naprosto špičkový kousek. Suverénně vítězka mezi všemi čepicemi v Toníkově životě (a to Toník čepice nesnáší...). Kdybych tak věděla, odkud jí mám... pravděpodobně nějaký online bazárek. Ale už vážně nevím.


Tonik 6,5 měsíce výstup na Velký Lopeník

Tonik 7 měsíců v tramvaji

Tonik skoro 8 měsíců fešák

Tonik 8 měsíců u divadla

Tonik 8 měsíců ve vyškovské ZOO

Sepisovat tyhle články je čím dál náročnější, i proto, že musím dlouze lovit ve starých fotkách, tak tento bude nejspíš už poslední, minimálně za Toníka. I když kousků, co by si zasloužily zmínku, máme v šatníku opravdu víc než dost. 

A jak k oblékání dětí (cca do roka) přistupujete vy? Máte nějakou oblíbenou značku, obchod, bazar? Podělte se v komentářích o své tipy.

1 komentář:

  1. Toníček v té letecké bundě s čepičkou vypadá jako malý pilot :) Když jste ho vozili v kočárku, vykukoval jako z kokpitu. Byl naprosto rozkošný :)

    OdpovědětVymazat