Přeskočit na hlavní obsah

mimi móda ~ vzpomínková potřetí

Navazuji na svůj druhý příspěvek o naší oblíbené mimi módě. Opět jsem vyřadila kousky, které Toník nosil tak odhadem od 6 měsíců do roka, a na ty nejmilovanější dnes zavzpomínám.Tak tahle tři bodýčka byla úplně nej. Body s vestičkou a motýlkem jsem pořídila na bazárku Modrého koníka a bylo opravdu hypersladké. Toník v něm byl fešák a gentleman a vždy si vysloužil hodně pozornosti. Body s pohádkovým lišákem byla moje specialitka, je to opět jedna z věcí, které asi normálně člověk pořizuje spíše pro holčičku, já jsem ale nemohla odolat. Jako jeden z mála kousků je pořízen nový resp. v outletu Lindexu. Černé body Bloodsucker bylo půjčené od rodiny ze Zámrsku a bylo prostě špičkové. Jediná škoda byla, že mělo krátký rukáv a to se u nás trochu minulo s ročním obdobím, takže bylo nakonec využité míň, než mohlo.

Toník ležící 5 měsíců

Toník 6 měsíců s Nekorektním na Chillibraní

Toník 6 měsíců

Toník papač 7 měsíců

Toník koukač 7,5 měsíce

Toník s Jonáškem 10 měsíců

Toník stáč 11 měsíců


Trička s dlouhým rukávem koupená na bazárku pobrne.cz. V kompletu byla tři, ještě tmavě modré, ale to nebylo tak pěkné jako tato dvě. Proužek i medvědy jsem prostě zbožňovala.

Toník 6,5 měsíce s tátou

Toník 7 měsíců s Jonáškem na mimi józe

Toník 9 měsíců na nočníku

Tonik 10 měsíců papač placiček


Čtyřlístkové pyžámko z outletu Lindexu bylo kupované nové a mělo Toníkovi nejen přinést štěstí, ale i demonstrovat politické preference jeho maminky. :D

Tonik 5 měsíců

Tonik 6 měsíců se strejdou

Tonik 6,5 měsíce na dovolené na Kolelači


Nádherná mikina džínového vzhledu a svetr se sobem, oboje kupované bazárkové, myslím, že na brumla.cz. Svetr mu vydržel dlouho a oba kousky byly můj naprostý TOP!


Tonik necelých 8 měsíců s tatínkem

Tonik 8 měsíců v koši na prádlo

Tonik 8,5 měsíce na cestách

Tonik 1 rok nespokojen na zimní Stezce v oblacíchTyhle dvoje kalhoty pochází z celkem velké hromádky oblečení, které má Toník po tatínkovi. Ano správně, po TATÍNKOVI. Není to roztomilé? Čest mé paní tchyni, že takovéto kousky zvládla uchovat po tak dlouhou dobu v tak pěkném stavu.


Tonik 7 měsíců v Mýtě

Tonik 8,5 měsíce spinkač

A TADY JEDEN BONUS PRO POROVNÁNÍ: Nekorektní cca 11 měsíců?

Tonik 9,5 měsíce s babičkouMiluju punčochy. Toník má (či v té době měl) opravdu hodně punčošek. Líbí se mi hlavně (jedno)barevné, a to i pro kluka - červené, hořčicové, fialové.. S ťapičkami i bez ťapiček. Punčochy jsou prostě super věc hlavně pro pobyt doma a přes látkovky teda. Tyto dvoje byly absolutně nejoblíbenější, oboje z bazárku, už nevím z jakého, ale asi z brumla.cz nebo z www.klaudincinkoutek.cz, mám je na spoustě fotek, tak aspoň ochutnávka.


 Tonik 6,5 měsíce a selfie s maminkou

Tonik 7,5 měsíce papč

Tonik 7,5 měsíce klekač

Tonik 8 měsíců hrátky s polštářem a botou

Tonik 9 měsíců hrátky s Anežkou

Tonik skoro 10 měsíců nešťastný stoupač

Tonik 11 měsíců ničitel pravidelného foceníA na závěr: čepička, ve které Toník vypadal jako pilot nebo oldschool řidič. Chupaná, heboučká, na zavazování, přes uši - prostě naprosto špičkový kousek. Suverénně vítězka mezi všemi čepicemi v Toníkově životě (a to Toník čepice nesnáší...). Kdybych tak věděla, odkud jí mám... pravděpodobně nějaký online bazárek. Ale už vážně nevím.


Tonik 6,5 měsíce výstup na Velký Lopeník

Tonik 7 měsíců v tramvaji

Tonik skoro 8 měsíců fešák

Tonik 8 měsíců u divadla

Tonik 8 měsíců ve vyškovské ZOO

Sepisovat tyhle články je čím dál náročnější, i proto, že musím dlouze lovit ve starých fotkách, tak tento bude nejspíš už poslední, minimálně za Toníka. I když kousků, co by si zasloužily zmínku, máme v šatníku opravdu víc než dost. 

A jak k oblékání dětí (cca do roka) přistupujete vy? Máte nějakou oblíbenou značku, obchod, bazar? Podělte se v komentářích o své tipy.

Komentáře

  1. Toníček v té letecké bundě s čepičkou vypadá jako malý pilot :) Když jste ho vozili v kočárku, vykukoval jako z kokpitu. Byl naprosto rozkošný :)

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky

mateřství ~ 8 každodenních hříchů matky se dvěma dětmi brzy po sobě

Na blogu (i v životě) se snažím být hodně pozitivní. Opravdu se maximálně snažím užít si všechny momenty, i ty zdánlivě ne úplně příjemné. Snažím se dokázat se včas zastavit, když se na mě všechno valí. Snažím se s dětmi víc smát, než je okřikovat, a bez dětí se snažím víc povznést a uvolnit, než něco pořád dokola zpytovat nebo se stresovat. A jde mi to? Samozřejmě, že NE. Alespoň ne tolik, jak bych chtěla.

Snad jste si nemysleli, že je u nás všechno jen růžové. A snad jste si (probůh!) nemysleli, že si na to na blogu budu hrát. I u nás se křičí a brečí a závidí a lituje. Takže pro dnešek se s vámi podělím o trochu té temné strany síly, protože i to je každodenní součást života se dvěma malými dětmi brzy po sobě.

1. Křičím

Křičím, okřikuji, občas ze mě vylítne něco, co ani nevím, odkud se bere. I ode mě lze slyšet věty jako: "To si snad už ze mě děláš srandu!" "Ty jsi mě neslyšel?!" "Kolikrát jsem ti to už říkala?!" "Zlobíš mě!" "Jestli chce…

testujeme ~ barefoot boty z Aliexpressu

Na Vaši žádost přidávám krátký příspěvek s odkazy na Toníkovy nové botky. Ještě je teda nemáme vyzkoušené v praxi, od doručení ještě nebylo mokro ani sníh. :D Nicméně ráda shrnu první dojmy, přidám odkazy a třeba někoho inspirujeme k objednávce.

Oboje boty jsou barefoot nebo přesněji barefoot kompromis, jelikož se jedná o gumáčky a sněhule, asi by to ani jinak nešlo. Na oboje boty jsem našla doporučení a recenze ve facebookové skupině Barefoot obuv z Aliexpressu, tak pokud také sháníte cenově dostupné barefoot a kompromisní botky a chcete vyzkoušet Čínu, v téhle skupině najdete celkem dost tipů a informací. 
Gumáčky
Gumáčky jsem objednávala z této stránky. Máme velikost 3 a stály nás 12.81 dolarů (cca 317 Kč). 

Gumáčky jsou pěkně široké i relativně měkké. Podle tvaru špičky vidíte, že místa na prsty je tam dost, nožka není utlačovaná. Podrážka je rovna a tenká, i když to vypadá, že pata je tam výš než špička, není tomu tak. Ta modrá guma je tam jakoby zvednutá okolo, nejedná se o klíne…

inspirace ~ pokojíček

Psali jste si o náš dětský pokoj, tak tady ho máte. Věřím, že určitě někoho inspirujem. Pořád jsme teda s pokojíkem ve fázi tvoření a hledání nejlepšího uspořádání, takže takto to rozhodně není konečné. Už jsem s ním ale vcelku spokojená. Co na něj říkáte?


K navržení a vybavení unisex dětského pokoje se dá přistoupit různě. Já jsem od začátku věděla, že veškeré plochy a větší kusy nábytku bych chtěla v nějaké základní světlé barvě, žádná divočina. O to víc se můžu vyřádit v doplňcích a drobnostech, nic se mi tam díky tomu nijak vzájemně "netříská". Teda aspoň doufám a omlouvám se lidem, kteří mají citlivější designerské oko než já. :D

Začátky aneb sbohem ložnice

Místnost, která je nyní společným dětským pokojem pro naše děti, bývala naší ložnicí. Tu ložnici jsem milovala, je to podle mě nehezčí místnost z celého našeho bytu. Proto mi bylo vždycky trochu líto, že slouží právě jako ložnice - místnost, kde přes den netrávíme skoro žádný čas ani my natož případné návštěvy. Pokoj …