3. března 2017

inspirace ~ druhé plány druhých narozenin

9 dní do oslavy, tak jak se u nás pokročilo?

Co se outifitu týče, máme hotové body a ještě jsem se pustila do šití kalhot a do bodyčka pro Olívku, oboje máme teda zatím jen nastříhané a mám nažehlené aplikace, šití mě teprve čeká a jsem zvědavá, jestli to do dne D vůbec zvládnu.


K výzdobě. Mám už dlouho pro strýčka příhodu koupenou kartonovou medvědí hlavu ke složení a případnému namalování (Lidl, cena okolo stovky). Uvidím, zda využiju nějak pro oslavu, když ne, její čas přijde, ať už při nějaké aktivitě s dětmi nebo jako dekorace do pokojíčku.


Za hlavní výzdobu patří velký díl prodejkyni paperback z Fleru. Na základě mého nápadu nám vytvořila grafiku a natiskla, vyrobila, poslala. Sama jsem na to čas neměla a cena byla příznivá (341 Kč za 6 prostírání, 6 boxů, 12 brček, 24 napichovátek a 24 nálepek). Moc děkuju!


Dále krásná centrální girlanda (s budoucím využitím v pokojíčku). SEW4HOME z Fleru, cena 217 Kč.


A nezapomeňme na balónky, Toník je miluje. 8 ks se zvířecími vzory a 8 ks jednobarevných. Vzala jsem k tomu rovnou i pumpičku pro nafukování balónků, kterou využijeme určitě i pro budoucí oslavy a v létě pro bazének (ufoukat to není úplně sranda). Objednáno z mojeparty.cz celkem za 165 Kč. 


A na závěr konečně něco vlastní výroby - party kloboučky pro plastová zvířátka. 


Článek s výrobním postupem mám rozepsaný, tak do narozenin asi zvládnu i publikovat. Pro ilustraci dávám aspoň foto, jak to bude třeba vypadat v akci.


Těšíme se!

Žádné komentáře:

Okomentovat