8. srpna 2017

inspirace ~ druhá letně-narozeninová

Oslava Olívčiných prvních narozenin se kvapem blíží. Bude už tuhle sobotu a já už mám vše (kromě jídla) víceméně kompletní. Počasí na sobotu sice moc růžově nevypadá, ale to mě od mého plánu na melounovo-jahodovou párty vůbec neodrazuje. My si to sladké prostě uděláme. 

První inspiraci jste mohli vidět TADY. Co mám připraveno dál?


Vlastnoručně ušité a obarvené narozeninové šaty (návod brzy) plus korunka od Sew4home. Toník měl na své první oslavě taky korunku, tak vím, že na hlavě moc dlouho asi nezůstane. :D Nicméně zůstane nám do budoucna a já mám v záloze ještě melounové sponky do vlasů. 


Papírové záležitosti (boxy na jídlo, prostírání, brčka, napichovátka, nálepky a tentokrát i girlandu) mi na přání navrhla a vyrobila skvělá paperback z Fleru.


A nakonec balónky, ubrousky a melounové talířky z mojeparty.cz a ozdobné pruhy látky, které jsem obarvila společně se šatičkama.

No bude to snad sláva veliká. Teď už jen dobře naplánovat návštěvu Zelňáku a nakoupit melouny a další jídlo. Taky upeču pro Olívku malý zdravý dortík (podobný jako měl kdysi Toník) a pro nás ostatní mám objednaný jeden velmi speciální, na ten jsem hodně zvědavá. Dárky už jen "zabalit" (bude Houpací prkno a mnou šité teepee). No. A snad jsem na nic nezapomněla. Už jen, aby k nám bylo milosrdné to počasí a to klubko dětí, co tu bude, mohlo řádit na terase.

Co vy na to? Líbí? Nebo už mi na rodičovské vkus degradoval natolik, že to je trochu přeplác?

Žádné komentáře:

Okomentovat