fantastická rodinná čtyřka

Jsme čtyři. Já, Nekorektní, Toník párnič a miminčí Olívka. To jsme my, naše fantastická rodinná čtyřka.Já jsem Jana. Vždycky jsem ráda četla, chodila mezi lidi a dělila se s nimi o vše načtené, co mi přišlo zajímavé nebo přínosné. V tom se s příchodem miminka vůbec nic nezměnilo. :) Ráda bych v tom pokračovala a rozšířila své pole působnosti právě pomocí tohoto blogu. 

Hrozně ráda píšu. Psaním jsem se živila před mateřskou a pokračuji v něm (s menší pauzou) i nyní. Přispívám na různé weby a k tomu plánuji a plním komunikační strategii pro jeden zajímavý start-up.

Kromě toho miluji krásné věci a věci, co dávají smysl. Jsem duší spořivec a ráda si dělám věci po svém. To vše mě vede k tomu vyhledávat zajímavé, užitečné a levné věci či aktivity pro sebe a svou rodinu. Ráda se o ně podělím a ráda ostatní inspiruji.

V poslední době si taky sem tam něco vyrobím, mám ale obě ruce levé, takže jsou to spíš takové hokusy pokusy. Většina z Vás je jistojistě šikovnější než já, tak mě můžete zkusit napodobit a překonat. Moc těžké to nebude, slibuji. :)
Pan Nekorektní je můj muž. (Myslím, že přezdívka vysvětluje sama sebe.) Je vtipný, je chytrý, je přísný, je velmi schopný a k tomu všemu hrozně sebevědomý. Je to nejlepší, co mě kdy potkalo.Náš syn Toník je nejúžasnější batole na světě. Má rok a půl, 16 zubů a spousty energie. Naši rodinu doplnil tím nejdokonalejším způsobem. Je milovaný a hrozně moc nás toho učí.

Náš dcera Olívie je zlaté miminko. Ještě němá ani měsíc a tak se společně všichni teprve poznáváme. Je to naše zkouška a zároveň naše štěstí, zvedla celou naši rodinu na úplně jiný level.
 A Edgar! To je takový náš bonus, no. 
Žádné komentáře:

Okomentovat